Про компанію

ЛОФАРМА - провідна італійська фармацевтична компанія, з науково-дослідним центром, яка займається розробкою і виробництвом алергенів, в сфері специфічної імунотерапії, для лікування і профілактики алергічних захворювань.
Lofarma нині є багатонаціональною компанією, з представництвами в Німеччині, Португалії, Іспанії, Великобританії, Греції, Болгарії, Угорщині, Албанії, Південній Кореї, Мексиці, Монголії та Росії.

ДОСЛІДЖЕННЯ І ТЕХНОЛОГІЇ КОМПАНІЇ ЛОФАРМА

Деякі виробничі напрямки були створені завдяки активній участі в області досліджень і розробок, а також завдяки наявності передових технологій і унікальних дослідних центрів, таких як відділ акарології, в яких розводять і годують кліщів домашнього пилу спеціальними субстратами, унікальними в своєму роді. Отримані партії кліщів потім аналізуються лабораторією контролю якості та діляться на кінцеві партії, призначені для діагностичного і терапевтичного використання.

Знання і досвід, накопичені роками, дозволили Lofarma виробляти численні види імунотерапії алергенів і більше 200 діагностичних тестів на алергічні захворювання.

Спеціальна порошкова технологія, для виробництва алергенів, розроблена Lofarma, призвела до створення мономерного алергоїда LAIS в таблетках, хімічно модифікованого алергену, який сьогодні активно використовується для лікування алергії в усьому світі.

Переваги алергоїда над звичайними алергенами для СЛІТ:

Алергоїд частково затримується в порожнині рота і в області відповідних лімфатичних вузлів не менше 2 годин, що включає місцеві механізми імунологічної стійкості.
Після проковтування алергоїд потрапляє в кров, не будучи розщепленим ферментами.
Нерозщеплений алергоїд здатний стимулювати лімфоретикулярну тканину кишечника, таким чином включаючи системні механізми імунологічної толерантності.
Отже, обpоблені особливим чином алергени, втрачають алергенність, але зберігають високу імуногенність, що забезпечує високу ефективність і відсутність серйозних побічних реакцій.