Алергени для сублінгвальної імунотерапії від італійського виробника Lofarma тепер доступні в Україні

ЛОФАРМА – провідна італійська фармацевтична компанія, з науково-дослідницьким центром, яка займається розробкою і виробництвом алергенів, у сфері специфічної імунотерапії, для лікування і профілактики алергічних захворювань.

Lofarma наразі є багатонаціональною компанією, з представництвами в Німеччині, Португалії, Іспанії, Великобританії, Греції, Болгарії, Угорщині, Албанії, Південній Кореї, Мексиці, Монголії та Росії.

Алергоїд для сублінгвального застосування від італійського виробника Lofarma, який успішно використовується впродовж майже 30 років у лікуванні алергії, заслуговує особливої уваги.

Таблетки Lais Allergoid містять алергени, модифіковані карбаміліруванням. Завдяки зміненій хімічній структурі вони підходять для сублінгвальної імунотерапії (SLIT). Через невеликий розмір молекули можуть легко всмоктуватися в слизовій оболонці порожнини рота. Карбаміліруванний мономерний алергоїд, являє собою хімічно модифікований алерген, отриманий шляхом карбамілірування ε-аміногруп залишків лізину, що сприяє зниженню здатності зв’язування IgE при збереженні імуногенності.

Множинні дослідження підтвердили ефективність і високий профіль безпеки даного карбаміліруванного алергоїда для сублінгвальної алерген-специфічної імунотерапії від італійської компанії Lofarma.